Hazır Ofis

 

A sınıfı kiralık Hazır Ofis seçenekleri

Mikro Hazır Ofis Toplantı Salonu

 

 

 

 

 

Hazır Ofis Kiralama, Kiralık Hazır Ofis, 

Mikro Hazır Ofis hizmetleri markası ile Atlas Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından sunulan hizmetin içeriği aşağıda özetlenmiştir. Tüm bu hizmetler, fiyatınız içersinde sağlanmaktadır. Destek hizmetleri için irtibat sağlamak ücretsizdir ve bir hizmet bedeli alınmaz. Destek hizmeti veren kuruluşun hizmet bedeli (Uçak Bileti, Rent A Car Ücreti, Sigorta Poliçe bedeli v.b.) ayrıca tarafınızdan ödenir. Mikro Ofis olarak bizim işimiz Hazır Ofis Kiralama seçenekleri ile sizin iş hayatınızı kolaylaştırmaktır.

İstanbul Avrupa yakasında Hazır ofis kiralama ve Sanal ofis Kiralama, İstanbul Anadolu yakasında ise Kiralık Sanal Ofis hizmetleri verilmektedir.

Kiralık Hazır Ofis Hizmetleri

1-       Hazır Ofis’ler  – Tüm mobilyaları ile

2-      Esnek Kira dönemi belirleme imkanı

3-      Sekreter hizmeti

4-      Temizlik hizmeti

5-      Food court (Yiyecek  içecek alanı)

6-      Toplantı Salonu

7-      Yüksek hızlı wireless internet (8 mbit )

8-      Faks ve fotokopi

9-      Telefon Santrali  hizmeti

10-   Posta takibi ve yönlendirme

11-    Personel servis, İstanbul’un tüm noktalarına

12-   Toplu taşıma

13-    24 saat A sınıfı kameralı güvenlik

14-   Yangın emniyet sistemi

15-   Teknik destek

16-   Mali Danışmanlık

17-   Hukuki Danışmanlık

18-   Seyahat Acentası hizmetleri (Bilgen Turizm ile)

19-   Rent A Car hizmeti (Fox Rent A Car ile)

20-  Sigorta Hizmetleri (Abaküs SBN Sigorta ile )

21-   Kartlı giriş

22-   Aidat dahil

23-   Elektrik dahil

24-   Isıtma dahil

25-   Klima – Soğutma dahil

Hazır Ofis Büyüklükleri

16 m2 den, 100  m2 ye kadar kadar olan ofislerimizde işe derhal başlayabilirsiniz. Deneyimli ofis yönetimi takımımız  ile verimli bir çalışma ortamı sağlıyoruz. Müşterilerinize ve Misafirlerinize,  prestijli bir şirket olarak hizmet verirsiniz.  Tüm donanım ve ekipman ile hazır durumda olan ofislerimiz ihtiyacınız olan döneme özel fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır.

Dekorasyon

Ofis kurmak istediğinizde  ofis tasarım ve kurulum işleri çok zaman kaybettirir. Bazen 3 ay zaman harcamanız gerekir. Ayrıca Bir çok ofis mobilyaları masrafı yapmanız gerekecektir.  Mikro Hazır Ofis Sistemlerinde ise  Hazır Ofis’lerin tüm mobilyaları ve dekorasyonu, ihtiyaçlarınız düşünülerek 1. sınıf olarak hazırlanmıştır. Siz yalnızca kişisel eşyalarınızı ofise getirip, çalışmaya başlarsınız. Böylece mobilya satın alma, ofis gereçleri edinmek için uğraşmazsınız.

Esneklik

İstediğiniz  kiralama dönemine siz esneklik içersinde  karar verebilirsiniz. İhtiyaçlarınız değiştiğinde daha küçük veya daha büyük bir ofise geçebilirsiniz. İlave ofis tahsisi isteyebilirsiniz. Hazır Ofis kiralama sürenizi uzatabilirsiniz.

Aidat yok

Mikro Hazır Ofis’lerle  ilgili ilave olarak, stopaj, temizlik, elektrik, yönetim giderleri, bakım onarım giderleri, ısıtma, soğutma aidatları ödemezsiniz. Bunlar Mikro Ofis tarafından karşılanır.

Sekreter Desteği

Mikro Hazır Ofis Sekreter Hizmeti

Sekreter

Firmanızın telefonları ofis yöneticisi sekreter tarafından, sizin adınıza cevaplanır ve isteğiniz doğrultusunda yönlendirilebilir. Sekreter sizin adınıza gelen misafirlerinizi, isteğiniz doğrultusunda karşılar ve size yönlendirir.

Telefon – Fax

Firmanızın isteği doğrultusunda, istediğiniz kadar telefon hattı tahsis edilir. Telefonlarınızı, direkt olarak kullanabileceğiniz gibi, sekreter santral hizmeti ile de kullanabilirsiniz. Ofiste bulunan ortak fax ile tüm iletileiniz size ulaştırılır, faxlarınız isteğiniz doğrultusunda sekreter tarafından gönderilir. Dilerseniz telefonla da teyit alınır.

İnternet

Wireless ve kablolu yüksek hızlı internet hizmetimiz her an hizmetinizdedir.

İnternet wireless ve ücretli kablolu hizmet

Wireless Hızlı İnternet Hizmeti (8 Mbit)

Fotokopi – Baskı – Broşür – Kartvizit

Mikro Hazır Ofis Sisteminde fotokopi, baskı, broşür, kartvizit ve matbaa ihtiyaçlarınız, çok hızlı bir şekilde karşılanır. Uzman ekibimiz tarafından isteğini doğrultusunda dizayn edilir ve hızla size ulaştırılır.

Posta ve Kargo Takip

Gelen ve giden postalarınız, kuryeleriniz ve kargolarınız sekreter tarafından alınır ve  size yönlendirilir.  Siz ofiste olmadığınız taktirde size gönderilmesini istediğiniz bir adres varsa size gönderir. Veya posta kutunuzda siz gelene kadar bekler. Herhangi bir gönderiniz geldiğinde bu size istediğiniz bir şekilde (e-mail, mesaj, telefon) bildirilir. Resmi tebligatlarınız ise verdiğiniz talimat ve yasalar çerçevesinde işleme alınır.

Merkezi Isıtma ve Sogutma

Koza Plaza da bulunan A sınıfı Chiller, Fan Coil sistemleri ile ısıtma ve soğutma merkezi olarak yapılmaktadır.

Toplantı odaları

10 kişiden 70 kişiye kadar toplantı yapmanıza imkan veren özel donanımlı  salonlarımız, ihtiyacınız doğrultusunda özel fiyatlarla sizin için tahsis edilir ve kullanımınıza sunulur. Büyük toplantı salonumuzda bulunan projeksiyon cihazı ile profesyonel sunumlarda yapabilirsiniz. Cafe Break veya anlık yiyecek ve kanepe isterseniz, rezervasyonu yaparken bildirmeniz halinde,  istediğiniz yiyecek ve içecekler  ile hizmet sağlanır.

Yiyecek

Mutfak alanımızda, istediğiniz küçük yiyecekler, kahve çay ve meşrubat gibi içecekler her zaman bulunacaktır. Bunun dışında Koza Plaza da bulunan tüm restoran ve cafelerden ayrıca paket servisi alabilirsiniz. Sekreteriniz sizin için sipariş verecektir.

Kurumsal yemek, ikram, kafeterya işletmeciliği, otomat makineleri konusunda da Mikro Hazır Ofis iş ortaklarıyla ve kadrolarıyla hizmetinizdedir. Firmanız için özel toplantılarınız için açık büfe yemek organizasyonlarına kadar kaliteli ve ekonomik ikram seçenekleri bulunmaktadır. Plaza bünyesindeki sosyal tesislerde, büfe ve kafeterya işletmesinde farklı alternatifler bulabilirsiniz.

Güvenlik

Çalışma ortamımızda güvenlik Koza Yönetim tarafından sağlanmaktadır. Yapılarda özel güvenlik konusu çok ciddi bir uzmanlık gerektirir. Koza Yönetim özel güvenlik görevlileri ile giriş/çıkış kontrolleri, devriye, danışma hizmetleri, CCTV kamera kayıt/izleme gibi farklı türde özel güvenlik faaliyetleri ile huzurlu bir çalışma ve yaşam ortamı aratmaktadır.

Yangın Emniyeti

Koza Plaza’nın genelinde ve ofislerde A sınıfı yangın emniyeti uygulanmaktadır. Yangın sensörleri ve acil durum alarma sistemleri, su püskürtme tesisatı ile anında müdahele sağlanmaktadır. Yangın merdivenleri ile ve yanmaz çift kademeli kapılar, acil durumlarda sizin için tam bir güvenlik sağlamaktadır. Ayrıca atüm ofisler CCTV kamera sistemleri ile merkezi olarak yangın riskine karşı izlenmektedir.

Temizlik

Mikro Hazır Ofis’imizde, hijyen ve temizlik ayrı bir uzmanlık alanıdır. İşyerimizin, bina içi temizlik, bahçe ve bina dışı temizlik, dış cephe cam temizliği, halı, taş, ahşap, sentetik zemin temizliği, sert zemin cilalama hizmetleri Koza Yönetim tarafından sağlanır. Genel temizlik hizmetleri yanında bireysel temizlik ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak müşterilerine eksiksiz bir hizmet sunar.

Kartlı Giriş

Koza Plaza’ya, otopark alanlarına ve ofise giriş – çıkışlar kartlı takip sistemi ile sağlanmaktadır. Dilerseniz kartınıza yükleteceğiniz kontörler ile bina içersinde alışveriş yapabilirsiniz. Bu hem sizin, hem de personelinizin güvenlik ve takibi için önemli bir avantaj getirmektedir.

 

Personel Taşıma

Koza Plaza’da Koza Yönetim tarafından  personel taşımacılığı konusunda da güvenilir iş ortaklarıyla beraber müşterilerine ekonomik ve güvenli hizmet sunulmaktadır.

İstanbul’un önemli noktalarından Koza Plaza’ya Sabah geliş ve Akşam iş dönüşü olarak ulaşım gerçekleştirilmektedir. Ücretler güzergaha göre değişmektedir.

Klimalı ve konforlu araçlar, tecrübeli şoförlerle çalışanların farklı semtlerden alınıp, güvenle ve konforla işyerine vaktinde ulaştırılması, iş çıkışında da aynı şekilde işyerinden evlerine keyifle ve güvenle ulaştırılması için taşımacılık hizmeti sağlanır.

Toplu Ulaşım

Tem otoyolundan Tekstilkent’e direkt giriş ve çıkış yaparak Koza Plaza’ya ulaşabilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma araçları ile Tekstilkent’e düzenli seferler düzenlenmektedir.

Otopark

Koza Plaza’da açık ve kapalı olarak otopark imkanları bulunmaktadır.
Otopark ikaz ve yönlendirme işaretleriyle otopark giriş, çıkış bariyer tasarımları, aktif ve pasif emniyet sistemleri, araç ve yaya giriş kontrol yöntemleri ile bu hizmet Koza Yönetim tarafından sağlanmaktadır.

Teknik Destek

Isıtma, klima, havalandırma, asansör, enerji, aydınlatma, yangın, CCTV kamera, otomasyon, vb. mekanik, elektrik veya inşaat konularında Koza Yönetim uzman ekibi ile tam bir teknik destek sağlamaktadır. Ayrıca teknik talimatların hazırlanması, planlı koruyucu bakımın yanı sıra, çıkabilecek teknik arıza sorunlara hızlı ve profesyonelce çözümler üretilmesi, çalışma ve yaşam alanlarınızın konforunu ve güvenliğini sağlama sorumluluğu da uzman ekipler tarafından yerine getirilmektedir.

Koza Plaza’da  ileri teknolojiyle donatılmış ‘Akıllı Bina’ yönetimi hizmeti verilmektedir.

Hukuki Danışmanlık

Hukuki konularda danışmanlık hizmeti talep etmeniz durumunda anlaşmalı Avukatlarımız size ücreti karşılığında hizmet vereceklerdir.

Mali Danışmanlık

Mali ve muhasebe konularında ihtiyacınız olan destek, anlaşmalı mali müşavirlerimiz vasıtası ile ücreti karşılığında sağlanacaktır.

Yönetim Danışmanlığı

İşletmenizin yönetim ve pazarlama konularında desteğe ihtiyacı olduğunda, önce talebiniz Realty World olarak değerlendirilip, size uygun en iyi çözüm sunulacaktır.

Rent A Car

Anlaşmalı firmamız FOX Rent A Car ile limuzin ve oto kiralama ihtiyaçlarınız özel iskontolu fiyatlar ile hemen karşılanır. Türkiye ve Dünya’da bulunan bağlantılı ofislerine çok özel fiyatlar ile rezervasyonlarınız gerçekleştirilir.

Otel

İstanbul’da bulunan anlaşmalı otellerimizden rezervasyonlarınız uygun fiyatlara gerçekleştirilir. Ayrıca yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz için anlaşmalı olduğumuz Bilgen Turizm vasıtası ile inidirmli rezervasyonlarınız gerçekleştirilir.

Uçak Rezervasyon ve Bilet

Uçak rezervasyonlarınız Bilgen Turizm vasıtası ile gerçekleştirilir.

Atlas Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Telefon : 0212 / 438 04 04
Fax        : 0212 / 438 04 03
GSM      : 0532 252 40 47
Web : http://www.ofiskiralama.net/
Adres: Koza Plaza Tem Otoyolu Atisalani Mevkii C Blok Kat: 19 No: 70 34235 Tekstilkent ESENLER ISTANBUL
tanjubilgen@gmail.com

 

Comments

4 Comments
 1. Cihan akgül

  Merhaba. 1 veya 2 kisilik hazirofislerinizin fiyatlari nedir Acaba.

  Yorum by Cihan akgül on 26 Aralık 2011 at 01:55

 2. Tunahan Aydas

  Merhaba Maya Centerda bulunan hazır ofislerinizin fiyatlarını öğrenmek istiyorum.
  İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

  Yorum by Tunahan Aydas on 13 Şubat 2012 at 21:54

 3. Hilal

  İlgili arkadaşlarımız bilgi verecekler.

  Yorum by Hilal on 15 Şubat 2012 at 11:24

 4. 20-25 m2 hazır ofis için teklif gönderebilir misiniz ? Teşekkürler…

  Yorum by Cengiz Yalçın on 06 Mart 2012 at 08:48